ORGANIZATORZY

Background

Grupa WM
Grupa WM jest największym wydawcą wielomediowym w północno-wschodniej Polsce. W naszej ofercie jest niemal 200 serwisów internetowych, dzienniki, tygodniki, gazety bezpłatne i telewizja internetowa. Siłą Grupy jest bardzo szerokie docieranie do czytelników i internautów z regionu. Dzięki ciągłemu rozwojowi zasięg ten systematycznie wzrasta. Zapewniamy dostęp do informacji lokalnej mieszkańcom Warmii i Mazur. Nasz dziennik “Gazeta Olsztyńska” jest najpoczytniejszym tytułem regionalnym w województwie, a tygodniki lokalne są podstawowym medium dla większości mieszkańców. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę eventową. Naszym sztandarowym produktem jest Kongres Przyszłości, który jest pierwszym tak dużym eventem w Olsztynie i na stałe wpisał się do kalendarza imprez i wydarzeń. Prowadzimy eventy zarówno w formie stacjonarnej, jak również online, wykorzystując zasięgi w mediach społecznościowych.


Beata Tokarczyk
Lubi wyzwania. Poprzeczkę zawsze stawia sobie wysoko. Z mediami, sprzedażą i organizacją eventów związana od początku kariery zawodowej. Doświadczenie zdobywała jako handlowiec, następnie jako menadżer operacyjny. Od ponad 20 lat zarządza biurami sprzedażowymi w Grupie WM, od 2017 jako Pełnomocnik Zarządu ds. Operacyjnych, wcześniej jako Dyrektor Handlowy i Dyrektor Wykonawczy. Pomysłodawczyni i organizatorka wielu znakomitych eventów, np. Kongres Przyszłości czy Bez Gorsetu.

Jarosław Tokarczyk
Przedsiębiorca, kreator biznesu, wizjoner. Łączy nieustanny rozwój osobisty z rozwojem przedsiębiorczości. Zarządza największą grupą medialną w Polsce północno-wschodniej, gdzie skutecznie rozwinął wydawnictwo regionalne w grupę multimedialną o zasięgu ogólnopolskim. Zarządza, jako prezes, kilkoma spółkami. Założyciel Fundacji „Przyszłość dla dzieci”, której misją jest przywracanie radości życia dzieciom chorym i niepełnosprawnym.