O tym jak ważne są inwestycje dla rozwoju regionu nikogo przekonywać nie trzeba. Nawet te najmniejsze realizowane zarówno przez samorządy, jak i prywatny biznes, poprawiają komfort życia mieszkańców Warmii i Mazur. Dodatkowo tworzą nowe miejsca pracy, a tym samym przekładają się na wzrost gospodarczy. Dlatego też po raz kolejny Grupa WM organizuje plebiscyt, w którym czytelnicy oraz internauci będą mogli docenić ich zdaniem najlepsze przedsięwzięcie, które powstało w 2018 roku. Wybiorą Inwestycję Roku 2018.

W plebiscycie laury zostaną przyznane w pięciu kategoriach: społeczna odpowiedzialność biznesu, inwestycja przyjazna środowisku, wykorzystanie środków unijnych, inwestycja w rozwój edukacji i kultury, a także inwestycja przyjazna rodzinie i mieszkańcom. Dodatkowo komisja konkursowa wybierze przedsiębiorstwo/przedsiębiorcę Inwestycji Roku 2018. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas III Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości.

Lista inwestycji, na które można głosować, wciąż jest otwarta. Jeśli chcecie zgłosić swojego kandydata, wyślijcie e-mail na adres: kontakt@wm.pl. W treści należy podać inwestycję/firmę/adres i kategorię. Gorąco zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów i oczywiście głosowania na swoich faworytów.

Głosy oddawać można oddawać do 20 maja 2019