II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości w liczbach

2 dni – tyle trwało to wyjątkowe wydarzenie w 2018 roku
2000 osób – taką łącznie publiczność zgromadziliśmy w 5 salach w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
Zorganizowaliśmy 5 bloków tematycznych połączonych przede wszystkim myśleniem o przyszłości i o tym, jak do tej przyszłości powinniśmy się przygotować. Rozszerzyliśmy event o warsztaty tematyczne „Bez Gorsetu” — skierowane szczególnie do kobiet.
Prawie 160 prelegentów dzieliło się z publicznością swoim doświadczeniem i wiedzą, a uczestnicy zyskali także ogromną dawkę inspiracji. Sprowadziliśmy do Olsztyna wiele znanych nazwisk z zakresu gospodarki, biznesu, technologii, zdrowia czy rozwoju osobistego. Gościliśmy m.in. Güntera Verheugena, Henrykę Bochniarz, Roberta C. Busha, Dorotę Wellman, Pawła Tkaczyka, Grażynę Wolszczak, Ewę Kasprzyk, i wielu, wielu innych. Także prezydentów miast czy przedstawicieli dynamicznie rozwijających się firm z naszego regionu i Polski, dyrektorów parków technologicznych czy przedstawicieli różnych instytucji.
24 media - rozgłośnie radiowe, gazety, portale internetowe informowały o tym wydarzeniu. To czterokrotnie więcej niż w pierwszej edycji.
Z informacją o II Kongresie kontakt w mediach społecznościowych miało prawie 2 mln ludzi, a podczas samego wydarzenia ponad 600 tys.!

Zobacz więcej