Przyszłość jest w zasięgu ręki,
twórz ją razem z nami!
Przed nami III warmińsko-mazurski Kongres Przyszłości

6 czerwca 2019, Olsztyn, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM, ul. Dybowskiego 11

 

 

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana, więc my też zmieniamy się dla Was. To będzie nowa formuła, w której każdy znajdzie coś dla siebie!
Tym razem podzczas Kongresu Przyszłości będziemy debatować podczas paneli dyskusyjnych oraz szkolić się.

Podczas tych pierwszych zastanowimy się nad przyszłością naszą i naszego środowiska. Jak nowoczesnośc może iść w parze z dbałoscia o środowisko, Za cel postawimy sobie wyzywanie - alternatywne źródła energii.
Nie Zapominamy o promocji nowoczesnych technologii. Przybliżymy możliwości wynikające z robotyzacji procesów, aby przedsiębiorstwa rozwijały się z duchem czasu, zwiększały produkcję i własną konkurencyjność.
Bez rozwoju regionu, a tym samym firm, które tu działają ani rusz, więc nie zabraknie tematów dotyczących HR, wspierania i rozwoju przedsiębiorczości. Chcemy ustalić kierunek działania, by nam wszystkim na WArmii i Mazurach żyło się tylko lepiej. Dlatego już dziś zapraszmay do debaty!

Część druga to szkolenia. Każdy wie, że rozwój zawodowy czy osobisty jest bardzo ważny. Życie się zmienia i my musimy podoążać za tymi zmianami. Dlatego też warto zainwestować w siebie, swoich pracowników, byśmy nadążali za trendami. Nie zostawajcie w tyle! Dowiedzcie się co w trawie piszczy. swoim doświadczeniem podzielą się oraz przekażą potężną dawkę wiedzy i i nspiracji znani motywatorzy i eksperci.

Na tym wydarzeniu po prostu musicie być!

Sprawdź Agendę