Kontakt

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?
Nie krępuj się!
Nasz zespół chętnie rozwieje wszelkie niejasności!

Dyrektor projektu

Beata    Tokarczyk

Beata Tokarczyk

b.tokarczyk@wm.pl

Wulkan energii. Kobieta sukcesu. Dyrektor handlowy, dyrektor zarządzający, obecnie pełnomocnik zarządu Grupy WM ds. operacyjnych. Wie, że w reklamie nie ma miejsca na przypadek. Negocjacje to jej dzień powszedni. Wyzwań się nie boi, dlatego też wysoko stawia sobie poprzeczkę. Nic dziwnego, że Kongres Przyszłości, który jest jej pomysłem, stał się już rozpoznawalną marką. Inspiratorka, pełna pasji. Goni za marzeniami, nawet wtedy, gdy ktoś uważa, że nie są realne. Jest odważna w działaniu i umiejętnie dostrzega szansę.

Brand Manager

Katarzyna Szydlik

Katarzyna Szydlik

k.szydlik@wm.pl
502 499 545

To nasz James Bond od promocji. Planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe. Organizuje eventy, gale, koncerty. Bal Sportu i Biznesu zna od podszewki. Bez niej żadna autopromocja Grupy WM nie pójdzie. To od niej zależy wizerunek firmy. Poza tym zajmuje się patronatami medialnymi, a tych nie brakuje, bo do biura wpływa codziennie po kilkanaście zapytań od organizatorów imprez. Zawsze uśmiechnięta, pomocna, z dużą łatwością nawiązuje kontakty. Planowanie to jej drugie imię.

Brand Manager

Natalia Łys-Śliwa

Natalia Łys-Śliwa

n.lys-sliwa@wm.pl
508 656 682

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Nie może wejść drzwiami, wpadnie oknem. W Grupie WM pracuje od roku, a już ma za sobą duży projekt. Jest koordynatorem Kongresu Przyszłości. To wydarzenie zna od podszewki. Nie obce są jej eventy, spotkania, gale, których jest współorganizatorem. Sprzedaż to jej mocna strona. To nasza Monica Bellucci. Odważna, przebojowa, pewna siebie. Gdy coś postanowi, szkoda czasu, by namawiać ją do zmiany decyzji.

Technologie i Rozwiązania Przyszłości

Agnieszka Czupryn

Agnieszka Czupryn

a.czupryn@wm.pl
885 505 292

Od ponad 15 lat związana z branżą internetową. Jako Dyrektor Zarządzający (2002-2008) kierowała spółką tworzącą serwisy www, e-commerce i dedykowane oprogramowanie dla MŚP. Jako Vice Prezes (2009-2013) zarządzała polsko-szwedzką spółką Familie Media Poland SP z o.o. działająca w branży internetowej. Pracowała jako Product & Marketing Manager (2013-2016) w Luxemburgu. Podczas swojej kariery odpowiedzialna była za współtworzenie i wprowadzenie na rynek wielu produktów internetowych i mobilnych. Od stycznia 2017 prowadzi dział sprzedaży aplikacji mobilnych w Grupie WM.

Wyzwanie z Fit nie Fat

Monika Nowakowska

Monika Nowakowska

m.nowakowska@fitniefat.pl
502 499 524

Miała zostać nauczycielką polonistki, lecz zakochała się w mediach. Ta miłość trwa już od ponad 15 lat. Grupę WM zna z każdej strony. Na co dzień zachęca do zdrowego stylu życia i zaraża pozytywną energią jako redaktor naczelna "Fit nie Fat". Organizuje eventy rekreacyjno-sportowe, warsztaty szkoleniowo-motywacyjne. Poza tym dziennikarz w "Gazecie Olsztyńskiej" i "Naszym Olsztyniaku". Wyzwania motywują ją do działania. Zawsze uśmiechnięta, uparcie dąży do celu.

Mapa dojazdu – Miejsce Wydarzenia